0
Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση των Ομίλων της Γ’ Εθνικής μπάσκετ. Αναλυτικά το πρόγραμμα στον Α΄ Ομιλο Νότου:
1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα γίνουν αντίστοφα τις εξής ημερομηνίες: 26/1, 2/2, 9/2, 23/2, 8/3, 15/3, 22/3, 29/3, 5/4, 12/4, 26/4, 3/5, 10/5.

Μια παράδοση 121 ετών- Και φέτος οι Ρετουνιώτες ανέβηκαν στην Παναγίτσα στα Μαύρα Βούνα

Previous article

1990-91: Οι «πολεμιστές» του Εθνικού Σαγεΐκων στον πρώτο τίτλο – ΔΕΙΤΕ τους παίκτες που σήκωσαν την κούπα

Next article

You may also like

More in Featured

Comments

Leave a reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *