Ορίστηκαν οι διαιτητές των προσεχών αγώνων σε Α,Β και Γ κατηγορία

Η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Αχαΐας όρισε επίσημα τους διαιτητές των αναμετρήσεων για την 8η αγωνιστική των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

Α Όμιλος

Σάββατο 10/11

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Θύελλα Πατρών-ΑΕ Πάτρα, Σαφαρίκας

Αναγέννηση Πατρών-Τριταιϊκός 3-0 α.α.

Γήπεδο Παραλίας, Δόξα Παραλίας, Πήγασος, Μπλίκας

Κυριακή 11/11

Ώρα 12.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Δίας Σαραβαλίου-Εθνικός Σαγεϊκων, Τσιρογιάννης

Ώρα 15.00

Γήπεδο Κ. Αχαΐας, Αχαϊκή-Δόξα Χαλανδρίτσας, Χρονάς

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Ατρόμητος, Καλύβας

Β Όμιλος

Σάββατο 10/11

Ώρα 15.00

Γήπεδο Ζήριας, Φοίνικας Ζήριας-ΑΠΣ Πάτραι, Ανδριανός

Γήπεδο Ρίου, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Προαστίου, Νίκη-Άρης Πατρών, Τζαγκαράκης

Γήπεδο Αγυιάς, Δαβουρλής-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Πετρόπουλος

Κυριακή 11/11

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αγυιάς, Ζαβλάνι/Αίας-Θύελλα Αιγίου, Φωκάς

Γήπεδο Προαστίου, Δρέπανο-Αετός Πατρών, Οικονόμου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α Όμιλος

Σάββατο 10/11

Ώρα 15.00

Γήπεδο Λακκόπετρας, Απόλλων Βίδοβας-Λιμνοχώρι, Φωκάς

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Σταροχώρι-Ίκαρος Πετρωτού, Παρδάλης

Γήπεδο Αλισσού, Λέων Αλισσού-Αστέρας Μιντιλογλίου, Τιμολέων

Κυριακή 11/11

Ώρα 12.00

Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ωλενιακός-Καμίνια, Κουτρουμάνης

Ώρα 12.15

Γήπεδο Βραχνεϊκων, ΑΕ Ροιτίκων-Φαραϊκός, Τσιρίνης

Ώρα 15.00

Γήπεδο Μαζαρακίου, Πείρος Ισώματος-Προοδευτική, Πολυγένης

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Αχαϊός Σαραβαλίου-Ατρόμητος Λάππα, Τζαγκαράκης

Β Όμιλος

Σάββατο 10/11

Ώρα 15.00

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ψηλαλώνια-Πετεινοί, Ιωαννίδης

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Περιβόλα-Ολυμπιακός Πατρών, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Απόλλων Εγλυκάδας-Αχαϊκός, Χρονάς

Κυριακή 11/11

Ώρα 10.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Παναχαϊκός-Ηρακλής Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Πολύτεκνος-Ρωμανός, Αθανασόπουλος

Ώρα 12.15

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Δόξα Πατρών-Πυρσός, Ανδρεόπουλος

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Γαλήνη-ΑΠΟ Αρόης, Ντάβλα

Γ Όμιλος

14/11

Γήπεδο Τέμενης, Αστέρας Τέμενης-Δόξα Ελαιώνα,

Κυριακή 11/11

Ώρα 12.15

Γήπεδο Αγυιάς, Αυτόνομη-Απόλλων Συνοικισμού, Αρκουμάνης

Ώρα 15.00

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Αργυρά, Μιχαλόπουλος

Γήπεδο Ακράτας, Αιγείρα/Ακράτα-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Σακελλαρίου

Γήπεδο Ρίου, Άνω Καστρίτσι-Αετός Ρίου, Παπαδόπουλος

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός 2016-Καλάβρυτα, Τιμολέων

Γήπεδο Ροδιάς, Φλόγα Ροδιάς-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Παπαχρήστος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 10/11

Ώρα 15.00

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Καλλιθέα-Μετόχι, Τάγαρης

Κυριακή 11/11

Ώρα 10.00

Γήπεδο Βραχνεϊκων, ΑΕ Αρόης-Κρίνος, Σπυρόπουλος

Γήπεδο Ρίου, ΠΑΟΚ Πατρών-Δάφνη Πατρών, Ταξιάρχης

Ώρα 12.15

Γήπεδο Ρίου, Σπάρτακος-Αχιλλέας Καμαρών, Καρράς

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», ΑΕΚ Πατρών-Σκεπαστό, Καραβασίλης

Γήπεδο Αβύθου, Άβυθος Αιγιαλείας-Δόξα Νιφορεϊκων, Παλαιολόγος

Ρεπό : Αστραπή Ψαροφαϊου