0
Ο Γιώργος Παπαδόπουλος ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της 18ης αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας, ανάμεσα στον Πανμοβριακό και την Αχαϊκή.
Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών – Λιμνοχώρι, Πετρόπουλος.
Γηπ. Παραλίας, 3 μ.μ.: Δόξα Παραλίας – Δόξα Χαλανδρίτσας, Σαφαρίκας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Δημοτικό Αιγίου, 3 μ.μ.: Παναιγιάλειος – Αρης Πατρών, Καδδάς.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Δαβουρλής – Αετός Πατρών, Πράνταλος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 3 μ.μ.: Καλάβρυτα – Νίκη, Φωκάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι – Κεραυνός, Παπαδόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ριόλου, 3 μ.μ.: Πανμοβριακός – Αχαϊκή, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός – Ατρόμητος, Οικονόμου.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δίας, Σαμαρτζής.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Πάτρα 2005 – Πήγασος, Χρονάς.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη – Θύελλα Αιγίου, Ταξιάρχης.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1 (3 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας: Περιβόλα – Καμίνια, Καραβασίλης.
Γηπ. Αλισσού: Λέων – Αχαϊκός, Τηλιγάδας.
Γηπ. Πετρωτού: Παναχαϊκός – Σταροχώρι, Ιωαννίδης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αβύθου: Αβυθος – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Οικονόμου.
Γηπ. Προαστείου: Αργυρά – Φλόγα Ροδιάς, Χρονάς.
Γηπ. Ρίου: Ανω Καστρίτσι – Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Καλύβας.
Γηπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης – Απόλλων Εγλυκάδας, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού – Αχιλλέας Καμαρών, Σπυρόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Αστραπή – Πολύτεκνος, Καλύβας.
Γηπ. Πετρωτού, 12 μ.: Πετεινοί – Δόξα Νιφορεΐκων, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 12 μ.: Φαραϊκός – Δάφνη, Μπλίκας.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου – Ικαρος Πετρωτού, Φωκάς.
Γηπ. Λάππα, 3 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα – Καλλιθέα, Τηλιγάδας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου – ΑΕ Δρεπάνου, Πολυγένης.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας – ΠΑΟΚ Πάτρας, Παλαιολόγος.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Ωλενιακός – Γαλήνη, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ριόλου, 3.30 μ.μ.: Κρίνος – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Καμζόλας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: ΑΕ Αρόης – Σκεπαστό, Γαλάνης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων – Ρωμανός, Κονιδάρης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: Δόξα Πατρών – Ικαρος Λακκόπετρας, Αρκουμάνης.
Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Μετόχι – Ροΐτικα, Καραβασίλης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Πείρος – Νεάπολη Πατρών, Παπαχρήστος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Προοδευτική – Σπάρτακος, Αγγελόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Παναχαϊκή 2014 – ΑΕΚ Πατρών, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 12 μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου – Ατλας, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Αγυιάς, 6 μ.μ.: Αυτόνομη – ΑΕ Αιγίου, Μπακόπουλος.

Σφυρίζει για Κάτω Αχαϊα σε ένα μήνα ο Προαστιακός- Ανακοινώσεις της ΕΡΓΟΣΕ στο Περιφερειακό Συμβούλιο

Previous article

ΦΩΤΟ – Αυτή είναι η οικογένεια από την Δυτική Αχαΐα που “γεννούσε” μόνο αγόρια για 68 χρόνια!

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Featured