0
Οι διαιτητές στα παιχνίδια του σαββατοκύριακου:
A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11 (3 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας – Αχαϊκή, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Πάτρα 2005, Πράνταλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών – Πανμοβριακός, Φωκάς.
Γηπ., Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Λιμνοχώρι – Αχαιός, Χρονάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Πήγασος – Ατρόμητος, Σαφαρίκας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς: Αετός Πατρών – Αρης Πατρών, Καδδάς.
Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα – Νίκη, Μπλίκας.
Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι – Καλάβρυτα, Πετρόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Κεραυνός – Παναιγιάλειος, Ανδριανός.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Δίας – Δόξα Παραλίας, Ρουμπάνης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη – Δαβουρλής, Σαμαρτζής.
Δημ. Στάδιο Αιγίου, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγίου – Ηρακλής Πατρών, Χρονάς.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11 (3 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αλισσού: Λέων – Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Λάππα: Ατρόμητος Λάππα – Δόξα Νιφορεΐκων, Οικονόμου.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου: Αργυρά – ΑΕ Δρεπάνου, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ρίου: ΠΑΟΚ Πάτρας – Φλόγα Ροδιάς, Ντάβλα.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 10 π.μ.: Πετεινοί – Αστραπή, Κονιδάρης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Δάφνη – Αχαϊκός, Αρκουμάνης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.15 μ.: Πολύτεκνος – Καλλιθέα, Καραβασίλης.
Γηπ. Πετρωτού, 12.15 μ.: Παναχαϊκός – Αστέρας Μιντιλογλίου, Τηλιγάδας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Περιβόλα – Ικαρος Πετρωτού, Σπυρόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Ανω Καστρίτσι – Αχιλλέας Καμαρών, δεν ορίστηκε.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού – Αστέρας Τέμενης, Ντάβλα.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου – Ζαβλάνι/Αίας, Πράνταλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών – Απόλλων Εγλυκάδας, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Μέρμηγκας.
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αβυθος – Φοίνικας/Ζήριας, Παπαδόπουλος.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/10
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Πυρσός – Κεραυνός Σελιανιτίκων, Αγγελόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Ροΐτικα – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Καμζόλας.
Γηπ. Ντα Λουζ, 12 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων – Ωλενιακός, Ταξιάρχης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 12.30 μ.: Αστέρας Λεοντίου – Μετόχι, Γαλανόπουλος.
Γηπ. Ριόλου, 3 μ.μ.: Κρίνος – Δόξα Πατρών, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Μαζαρακίου, 3 μ.μ.: Πείρος – Ικαρος Λακκόπετρας, Γκαβός.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Νεάπολη – Γαλήνη, Βαβαρούτας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Ατλας – Σπάρτακος, Μπακόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: ΑΕ Αρόης – Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 3 μ.μ.: Σκεπαστό – ΑΕ Αιγίου, Πολυγένης.
Γηπ. Αγυιάς, 6 μ.μ.: Αυτόνομη – Παναχαϊκή 2014, Παπαχρήστος.

Καραμανλής για Πατρών – Πύργου: «Έχουμε πολλά φέρετρα… Προτεραιότητα τα θέματα οδικής ασφάλειας»

Previous article

ΟΠΕΚΑ: Ανακοίνωσε την ημερομηνία πληρωμής του επιδόματος παιδιού

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.