0
Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10 (4.30 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας – Πανμοβριακός, Ρουμπάνης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος – Δίας, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος – Αναγέννηση, Ανδριανός.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Χρονάς.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου: Νίκη – Κεραυνός, Καλύβας.
Γηπ. Πετρωτού: Αρης Πατρών – ΑΠΣ Πάτραι, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ακράτας: Αιγείρα/Ακράτα – Καλάβρυτα, Φωκάς.
Γηπ. Αγυιάς: Αετός Πατρών – Θύελλα Αιγίου, Τηλιγάδας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4.30 μ.μ.: Αχαιός – Πάτρα 2005, Καδδάς.
Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 4.30 μ.μ.: Αχαϊκή – Λιμνοχώρι, Καλύβας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 4.30 μ.μ.: Ηρακλής Πατρών – ΑΠΟ Αρόη, Μπλίκας.
Δημοτικό Αιγίου, 4.30 μ.μ.: Παναιγιάλειος – Δαβουρλής, Οικονόμου.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10 (4.30 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ: Φαραϊκός – Πετεινοί, Καραβασίλης.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Καμίνια – Παναχαϊκός, Πολυγένης.
Γηπ. Λακκόπετρας: Δόξα Νιφορεΐκων – Σταροχώρι, Σαφαρίκας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου: ΠΑΟΚ Πάτρας – Απόλλων Εγλυκάδας, Μέρμηγκας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 10.30 π.μ.: Αχαϊκός – Αστραπή, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10.30 π.μ.: Πολύτεκνος – Ικαρος Πετρωτού, Σαμαρτζής.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Καλλιθέα – Αστέρας Μιντιλογλίου, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 1 μ.μ.: Περιβόλα – Ατρόμητος Λάππα, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4.30 μ.μ.: Δάφνη – Λέων Αλισσού, Αρκουμάνης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 1.30 μ.μ.: Ολυμπιακός – Αργυρά, Ντάβλα.
Γηπ. Αβύθου, 4.30 μ.μ.: Αβυθος – Αετός Ρίου, Ανδριανός.
Γηπ. Ροδιάς, 4.30 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς – Αστέρας Τέμενης, Ταξιάρχης.
Γηπ. Καμαρών, 4.30 μ.μ.: Φοίνικας/Ζήρια – Απόλλων Συνοικισμού, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Ζαβλάνι/Αίας, Πράνταλος.
Γηπ. Προαστείου, 4.30 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου – Αχιλλέας Καμαρών, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 4.30 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Ανω Καστρίτσι, Γιαννόπουλος.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10 (4.30 μ.μ.)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς: ΑΕ Αιγίου – Αυτόνομη, Παπαχρήστος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Κρίνος, Ρουμπάνης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 11 π.μ.: Ροΐτικα – Μετόχι, Τηλιγάδας.
Γηπ. Ντα Λουζ, 1 μ.μ.: Νεάπολη – Πείρος, Κονιδάρης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 4.30 μ.μ.: Γαλήνη – Ωλενιακός, Πετρόπουλος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 4.30 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας – Δόξα Πατρών, Καραβασίλης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 10.30 π.μ.: Ατλας – Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Γαλανόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 10.30 π.μ.: Σπάρτακος – Προοδευτική, Πολυγένης.
Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: ΑΕΚ Πατρών – Παναχαϊκή 2014, Βαβαρούτας.
Γηπ. Καλαβρύτων, 4.30 μ.μ.: Σκεπαστό – ΑΕ Αρόης, Γκαβός.

Μήπως πρέπει να ενεργοποιηθούμε;

Previous article

ΦΟΔΣΑ: Οι εκπρόσωποι της Δυτικής Αχαΐας στον ΥΟΔΣΑ Αχαΐας

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply