0
Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1 (3 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι – Αχαϊκή, Καλύβας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Π. – Ατρόμητος, Ρουμπάνης.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός – Δόξα Χαλανδρίτσας, Ταξιάρχης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς: Δαβουρλής – Παναιγιάλειος, Σαφαρίκας.
Γηπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα – Αιγείρα/Ακράτα, Ανδριανός.
Γηπ. Α. Κάνιστρας: ΑΠΣ Πάτραι – Αρης Πατρών, Χρονάς.
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Δίας – Πήγασος, Οικονόμου.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δόξα Παραλίας, Μπλίκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: Πάτρα 2005 – Αχαιός, Παπαδόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Δημ. Στάδιο Αιγίου, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγίου – Αετός Πατρών, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη – Ηρακλής Πατρών, Πράνταλος.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1 (3 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Καλλιθέα – Καμίνια, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ: Φαραϊκός – Αχαϊκός, Καμζόλας.
Γηπ. Πετρωτού: Περιβόλα – Σταροχώρι, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Αλισσού: Λέων – Αστραπή, Φωκάς.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου: Αργυρά – Απόλλων Εγλυκάδας, Τηλιγάδας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 11 π.μ.: Πετεινοί – Παναχαϊκός, Κονιδάρης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Δάφνη – Δόξα Νιφορεΐκων, Μπακόπουλος.
Γηπ. Λάππα, 3 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα – Ικαρος Πετρωτού, Ταξιάρχης.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου – Πολύτεκνος, Τηλιγάδας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Ολυμπιακός Πατρών – Αχιλλέας Καμαρών, Πολυγένης.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Ανω Καστρίτσι – Ζαβλάνι/Αίας, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου – Απόλλων Συνοικισμού, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Τέμενης, 3 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης – ΠΑΟΚ Πάτρας, Σαμαρτζής.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς – Φοίνικας/Ζήρια, Καλύβας.
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αβυθος – Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ρουμπάνης.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας – ΑΕ Δρεπάνου, Καραβασίλης.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Ωλενιακός – Ροΐτικα, Γκαβός.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Καλαβρύτων, 5.15 μ.μ.: Σκεπαστό – Σπάρτακος, Βαρνακιώτης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: ΑΕ Αρόης – Κεραυνός Σελιανιτίκων, Ντάβλα.
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων – Δόξα Πατρών, Γαλανόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Νεάπολη – Ρωμανός, Γαλάνης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 11.45 π.μ.: Αστέρας Λεοντίου – Ικαρος Λακκόπετρας, Παπαχρήστος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Πείρος – Γαλήνη, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Ριόλου, 3 μ.μ.: Κρίνος – Μετόχι, Αρκουμάνης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 12 μ.: Παναχαϊκή 2014 – Ατλας, Αγγελόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.15 μ.: Προοδευτική – Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Καμζόλας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.15 μ.: Πυρσός – ΑΕΚ Πατρών, Ιωαννίδης.

Συγκέντρωση της Επιτροπής Ειρήνης Πάτρας και Δυτικής Αχαΐας

Previous article

Αύξηση των τροχαίων – Βαρύς ο “φόρος” αίματος στην άσφαλτο

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.