0
Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Αχαϊας έχουν ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 ΣΑΒΒΑΤΟ 3/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4.30 μ.μ.: Αναγέννηση Π. – Πανμοβριακός, Σαμαρτζής.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4.30 μ.μ.: Πολύτεκνος – Ατρόμητος, Καλύβας.
Γηπ. Πετρωτού, 4.30: Ικαρος Πετρωτού – Αχαιός, Πράνταλος.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 4.30 μ.μ.: Λιμνοχώρι – Δόξα Παραλίας, Ανδριανός.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 4.30 μ.μ.: Δαβουρλής – Καλάβρυτα, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθ. – Αετός Πατρών, Καδδάς.
Γηπ. Ακράτας, 4.30 μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα – Αετός Ρίου, Οικονόμου.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 7 μ.μ.: Αρης Πατρών – Νίκη Προαστείου, Παπαδόπουλος.
KΥΡΙΑΚΗ 4/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4.30 μ.μ.: Δίας – Δόξα Χαλανδρίτσας, Τηλιγάδας.
Γηπ. Νιφορεΐκω, 4.30 μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων – Πήγασος, Χρονάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4.30 μ.μ.: Πάτρα 2005 – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Σαφαρίκας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Δημ. Στάδιο Αιγίου, 4.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγίου – Ηρακλής Πατρών, Ρουμπάνης.
Γηπ. Πετρωτού, 4.30 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη – Κεραυνός, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι – ΑΠΣ Πάτραι, Φωκάς.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/10 (4.30 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ: Φαραϊκός – Πυρσός, Ασπρουλόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς: ΑΕ Αιγίου – Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Φωκάς.
Γηπ. Προαστείου: Αργυρά – Αυτόνομη, Μπακόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4.30 μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας – Αβυθος, Σαφαρίκας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Ολυμπιακός Πατρών – Ατρόμητος Λάππα, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 1 μ.μ.: Αχαϊκός – Ικαρος Λακκόπετρας, Βαβαρούτας.
Γηπ. Αλισσού, 4.30 μ.μ.: Λέων – Περιβόλα, Καδδάς.
Γηπ. Ντα Λουζ, 4.30 μ.μ.: Αστραπή – Αστέρας Μιντιλογλίου, Καμζόλας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4.30 μ.μ.: Δάφνη – Πείρος, Αρκουμάνης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 4.30 μ.μ.: Σταροχώρι – Γαλήνη, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4.30 μ.μ.: Καμίνια – Ατλας, Ασπρουλόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Δρέπανο – Αστέρας Τέμενης, Μέρμηγκας.
Γηπ. Αγυιάς, 4.30 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Αχιλλέας Καμαρών, Πράνταλος.
Γηπ. Ροδιάς, 4.30 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού – ΠΑΟΚ Πάτρας, Σταθόπουλος.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4.30 μ.μ.: Φοίνικας Ζήριας – Φλόγα Ροδιάς, Πετρόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 7 μ.μ.: Πετεινοί – Ζαβλάνι, Παλαιολόγος.

ΑΧΑΪΚΟ – Σώθηκε από θαύμα – Ανετράπη το τρακτερ

Previous article

Ανεβαίνει ο αριθμός των κρουσμάτων – Η ενημέρωση του ΕΟΔΥ

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.