0

Ο Νίκος Χρονάς ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της 17ης αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας, Δόξα Παραλίας – Πανμοβριακός.

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 18/1

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Πήγασος-Αναγέννηση, Γ. Παπαδόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Ατρόμητος-ΑΕ Πάτρα, Πετρόπουλος

Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 15.00, Δόξα Παραλίας-Πανμοβριακός, Χρονάς

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Δόξα Χαλανδρίτσας-Αχαϊός Σαραβαλίου, Ρουμπάνης

Κυριακή 19/1

Γήπεδο Κ. Αχαϊας, Ώρα 15.00, Αχαϊκή-Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Αθανασόπουλος

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Δίας Σαραβαλίου-Λιμνοχώρι, Σαφαρίκας

Β’ Όμιλος

Σάββατο 18/1

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Αετός Πατρών-ΑΠΣ Πάτραι, Καδδάς

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 16.30, Νίκη Προαστίου-ΑΠΟ Αρόης, Μέρμηγκας

Γήπεδο Ακράτας, Ώρα 15.00, Αιγείρα/Ακράτα-Παναιγιάλειος, (εκτός Αχαίας)

Κυριακή 19/1

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ηρακλής Πατρών-Καλάβρυτα, Οικονόμου

Γήπεδο Αιγίου, Ώρα 15.00, Θύελλα Αιγίου-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου, Φωκάς

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Άρης Πατρών-Δαβουρλής, Καλύβας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 18/1

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Δάφνη Πατρών, Ταξιάρχης

Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Περιβόλα, Παναγιωτόπουλος

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Λέων Αλισσού, Σαμαρτζής

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Παναχαϊκός, Μαχαίρας-Μουστάκας

Κυριακή 19/1

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Αχαϊκός-Ατρόμητος Λάππα, Σπυρόπουλος

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.00, Καλλιθέα-Φαραϊκός, Ιωαννίδης

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Σταροχώρι-Πετεινοί, Χρονάς

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καλύβας

Β’ Όμιλος

Σάββατο 18/1

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Αετός Ρίου, Φωκάς

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Αργυρά, Πράνταλος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 17.30, Απόλλων Εγλυκάδας-Άνω Καστρίτσι, Αθανασόπουλος

Κυριακή 19/1

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Φλόγα Ροδιάς-Άβυθος Αιγιαλείας, Ταξιάρχης

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Φοίνικας Ζήριας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παπαδόπουλος Γ.

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Δρέπανο-Ολυμπιακός Πατρών, Τηλιγάδας

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Ζαβλάνι/Αίας-Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.30, ΠΑΟΚ Πάτρας-Απόλλων Συνοικισμού, Καραβασίλης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Κυριακή 19/1

Νεάπολη Πατρών-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α.

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, Ρωμανός-Αστέρας Λεοντίου, Αρκουμάνης

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.30, Ροϊτικα-Δόξα Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.00, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Πείρος Ισώματος, Παλαιολόγος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 13.15, Γαλήνη-Κρίνος, Παπαχρήστος

Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Αγγελόπουλος

Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00, Μετόχι-Ωλενιακός, Ρουμπάνης

Β’ Όμιλος

Σάββατο 18/1

Νέο Σαλμενίκο-Σκεπαστό 0-3 α.α.

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, ΑΕ Αιγίου-ΑΕ Αρόης, Σπυρόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 18.00, Σπάρτακος-Πυρσός, Γαλάνης

Κυριακή 19/1

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 12.00, Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Παναχαϊκή 2014, Μπακόπουλος

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, ΑΕΚ Πατρών-Προοδευτική, Σαμαρτζής

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 15.00, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Αυτόνομη, Βαρνακιώτης

Ρεπό : Άτλας Πατρών

Αλισσός: Σήμερα η παρουσίαση του βιβλίου της Σοφίας Δημοπούλου “Πως υφαίνεται ο χρόνος”

Previous article

Πέρασαν τρία χρόνια από τον θάνατο της Γεωργίας Παπαγιάννη από την Άνω Αχαϊα που σκοτώθηκε σε τροχαίο στον Αλισσό

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.