0

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 23/11

Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Πανμοβριακός-Αχαϊός Σαραβαλίου, Οικονόμου

Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 15.00, Λιμνοχώρι-Πήγασος, Πράνταλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αναγέννηση-Αχαϊκή, Καλύβας

Κυριακή 24/11

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Ατρόμητος, Σαφαρίκας

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Χαλανδρίτσας, Μέρμηγκας

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, ΑΕ Πάτρα-Δόξα Παραλίας, Αθανασόπουλος

Β’ Όμιλος

Σάββατο 23/11

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Δαβουρλής-Ηρακλής Πατρών, Φωκάς

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Αετός Πατρών, Σαφαρίκας

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, ΑΠΣ Πάτραι-Νίκη Προαστίου, Ρουμπάνης

Κυριακή 24/11

Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Θύελλα Αιγίου-Αιγείρα/Ακράτα, Καλύβας

Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 16.00, Καλάβρυτα-Παναιγιάλειος, Χρονάς

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, ΑΠΟ Αρόης-Άρης Πατρών, Μπλίκας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 23/11

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Δάφνη, Mαχαίρας-Μουστάκας

Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Φαραϊκός, Χρονάς

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Περιβόλα-Καλλιθέα, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Καμίνια, Παπαχρήστος

Κυριακή 24/11

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Παναχαϊκός-Ίκαρος Πετρωτού, Ταξιάρχης

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Πετεινοί-Αχαϊκός, Ντάβλα

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Σταροχώρι, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Δόξα Νιφορεϊκων, Μιχαλόπουλος

Β’ Όμιλος

Σάββατο 23/11

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 16.30, Αργυρά-Άβυθος Αιγιαλείας, Σαμαρτζής

Κυριακή 24/11

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, ΠΑΟΚ Πάτρας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Σπυρόπουλος

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, Άνω Καστρίτσι-Φοίνικας Ζήριας, Σαφαρίκας

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Ζαβλάνι/Αίας-Αχιλλέας Καμαρών, Ρουμπάνης

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Απόλλων Αιγίου-Απόλλων Εγλυκάδας, Καραβασίλης

Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-Δρέπανο, Παλαιολόγος

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αετός Ρίου-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Οικονόμου

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Ολυμπιακός Πατρών-Φλόγα Ροδιάς, Τηλιγάδας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 23/11

Πείρος Ισώματος-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α.

Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ώρα 15.00, Ωλενιακός-Ίκαρος Λακκόπετρας, Τηλιγάδας

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Ροϊτικα-Νεάπολη, Αγγελόπουλος

Κυριακή 24/11

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ολυμπιακός ΖαρουχλεΊκων-Γαλήνη, Καμζόλας

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.00, Δόξα Πατρών-Μετόχι, Κονιδάρης

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 13.00, Αστέρας Λεοντίου-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, Πολυγένης

Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Κρίνος-Ρωμανός, Βαβαρούτας

Β’ Όμιλος

Σάββατο 23/11

Άτλας-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α.

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Προοδευτική-ΑΕ Αιγίου, Μπακόπουλος

Κυριακή 24/11

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 12.00, Παναχαϊκή 2014-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Γκαβός

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.00, ΑΕ Αρόης-Σπάρτακος, Αγγελόπουλος Γ.

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.15, Πυρσός-Σκεπαστό, Μαχαίρας-Μουστάκας

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 18.00, Αυτόνομη-ΑΕΚ Πατρών, Αρκουμάνης

Ρεπό : Φλόγα Κάτω Καστριτσίου

Δυτική Αχαΐα: Συνεδριάζει σήμερα το Δημοτικό Συμβούλιο – Κατάργηση της Γ ΔΟΥ, δημοτικά τέλη, στέγαση νηπιαγωγείου και άλλα θέματα

Previous article

ΔΕΙΤΕ ΒΙΝΤΕΟ -Η Αχαγιά ’82 υποδέχεται τον ΑΟ Ερμιόνης – Το κάλεσμα το Φίλιππου Φραντζή στον κόσμο

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.