0
 Οι διαιτητές στα άλλα παιχνίδια του σαββατοκύριακου:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ριόλου, 3.30 μ.μ.: Πανμοβριακός – Αναγέννηση Πατρών, Φωκάς.
Γηπ. Παραλίας, 3.30 μ.μ.: Δόξα Παραλίας – Δίας, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3.30 μ.μ.: Ατρόμητος – Πήγασος, Καδδάς.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 3.30 μ.μ.: Νίκη – Αιγείρα/Ακράτα, Πετρόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 3.30 μ.μ.: Δαβουρλής – ΑΠΟ Αρόη, Μπλίκας.
Γηπ. Καλαβρύτων, 3.30 μ.μ.: Καλάβρυτα – ΑΠΣ Πάτραι, Χρονάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Αρης Πατρών – Αετός Πατρών, Μακρυπόδης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3.30 μ.μ.: Αχαιός – Λιμνοχώρι, Καλύβας.
Δημ. Στάδιο Κ. Αχαΐας, 3.30 μ.μ.: Αχαϊκή – Δόξα Χαλανδρίτσας, Πετρόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Πάτρα 2005 – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Αθανασόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Δημ. Στάδιο Αιγίου, 3.30 μ.μ.: Παναιγιάλειος – Κεραυνός, Ανδριανός.
Γηπ. Πετρωτού, 3.30 μ.μ.: Ηρακλής Πατρών – Θύελλα Αιγίου, Οικονόμου.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αλισσού, 3.30 μ.μ.: Λέων – Δάφνη, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 3.30 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού – Πολύτεκνος, Ανδριανός.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 3.30 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Οικονόμου.
Γηπ. Καμαρών, 3.30 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών – ΑΕ Δρεπάνου, Ιωαννίδης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 12.15 μ.: Παναχαϊκός – Καμίνια, Μέρμηγκας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πετεινοί – Φαραϊκός, Κονιδάρης.
Γηπ. Λάππα, 3.30 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα – Περιβόλα, Σαμαρτζής.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3.30 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου – Καλλιθέα, Ρουμπάνης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3.30 μ.μ.: Αστραπή – Αχαϊκός, Μαχαίρας.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3.30 μ.μ.: Σταροχώρι – Δόξα Νιφορεΐκων, Παπαδόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 3.30 μ.μ.: Αργυρά – Ολυμπιακός Πατρών, Τηλιγάδας.
Γηπ. Ρίου, 3.30 μ.μ.: Αετός Ρίου – Αβυθος, Καραβασίλης.
Γηπ. Τέμενης, 3.30 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης – Φλόγα Ροδιάς, Πράνταλος.
Γηπ. Αγυιάς, 3.30 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας – Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Καμζόλας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3.30 μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας – ΠΑΟΚ Πάτρας, Ταξιάρχης.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θύελλας, 3.30 μ.μ.: Ωλενιακός – Νεάπολη, Αρκουμάνης.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3.30 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων – ΑΕ Αιγίου, Βαρνακιώτης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 6 μ.μ.: Αυτόνομη – Πυρσός, Ταξιάρχης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων – Πείρος, Χρονάς.
Γηπ. Ριόλου, 3.30 μ.μ.: Κρίνος – Αστέρας Λεοντίου, Παλαιολόγος.
Γηπ. Μετοχίου, 3.30 μ.μ.: Μετόχι – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, δεν ορίστηκε.
Γηπ. Λακκόπετρας, 3.30 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας – Ρωμανός, Γκαβός.
Γηπ. Αγυιάς, 6 μ.μ.: Γαλήνη – Ροΐτικα, Ντάβλα.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: ΑΕΚ Πατρών – Ατλας, Παπαχρήστος.
Γηπ. Αγυιάς, 12.15 μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου – Σπάρτακος, Γαλάνης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: Προοδευτική – ΑΕ Αρόης, Αγγελόπουλος.

ΙΚΕΛΟΣ – “Πνοή Ζωής”: Πρόγραμμα που υλοποιείται σε συνεργασία με το Σκαγιοπούλειο Ίδρυμα

Previous article

Αχαγια ’82: Δημήτρης Λυμπέρης και Φίλιππος Φραντζής δίνουν το σύνθημα νίκης για το κυριακάτικο ντέρμπι με Παλαιό Φάληρο

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.