0

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η Αγωνιστική)

Α’  Όμιλος

Σάββατο 16/11

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Πήγασος-Δόξα Χαλανδρίτσας, Φωκάς

Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Πανμοβριακός-ΑΕ Πάτρα 2005, Παναγιωτόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Ατρόμητος-Λιμνοχώρι, Μπλίκας

Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 15.00, Δόξα Παραλίας-Αναγέννηση, Παπαδόπουλος

Κυριακή 17/11

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Αχαϊός Σαραβαλίου-Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Κ. Αχαϊας, Ώρα 15.00, Αχαϊκή-Δίας Σαραβαλίου, Πράνταλος

Β’ Όμιλος

Σάββατο 16/11

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Αετός Πατρών-Αιγείρα/Ακράτα, Ρουμπάνης

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Νίκη Προαστίου-Θύελλα Αιγίου, Πετρόπουλος

Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 15.00, Καλάβρυτα-Δαβουρλής, Αθανασόπουλος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου, Καλυβας

Κυριακή 17/11

Γήπεδο Αιγίου, Ώρα 15.00, Παναιγιάλειος-ΑΠΟ Αρόης, Μέρμηγκας

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ηρακλής Πατρών-ΑΠΣ Πάτραι, Σαμαρτζής

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 16/11

Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Λέων Αλισσού, Ταξιάρχης

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Πολύτεκνος, Σαμαρτζής

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Πετεινοί, Τηλιγάδας

Κυριακή 17/11

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών, Κονιδάρης

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Αχαϊκός-Περιβόλα, Πολυγένης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Παναχαϊκός, Ντάβλα

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ταξιάρχης

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα, Μαχαίρας

Β’ Όμιλος

Σάββατο 16/11

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος

Κυριακή 17/11

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Ζαβλάνι/Αίας-Απόλλων Αιγίου, Οικονόμου

Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-ΠΑΟΚ Πάτρας, Μιχαλόπουλος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Απόλλων Εγλυκάδας-Αετός Ρίου, Χρονάς

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Δρέπανο-Άνω Καστρίτσι, Καραβασίλης

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Ολυμπιακός, Σπυρόπουλος

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Φοίνικας Ζήριας-Αργυρά, Αθανασόπουλος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Φλόγα Ροδιάς-Πανιώνιος/Αχιλλέας,Καλύβας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 16/11

Φωστήρας Οβρυάς-Ροίτικα 0-3 α.α.

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Ρωμανός-Πείρος Ισώματος, Μπακόπουλος

Κυριακή 17/11

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Δόξα Πατρών-Ωλενιακός, Βαβαρούτας

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.15, Γαλήνη-Αστέρας Λεοντίου, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.15, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Νεάπολη, Γαλανόπουλος

Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Κρίνος, Φωκάς

Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00, Μετόχι-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Γκαβός

Β’ Όμιλος

Σάββατο 16/11

Σπάρτακος-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α.

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, ΑΕ Αιγίου-Πυρσός, Βαρνακιώτης

Κυριακή 17/11

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, ΑΕΚ Πατρών-ΑΕ Αρόης, Σταθόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 12.00, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Αυτόνομη, Καμζόλας

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 15.00, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Προοδευτική, Παπαχρήστος

Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 15.00, Σκεπαστό-Άτλας, Παλαιολόγος

Ρεπό : Παναχαϊκή 2014

ΦΩΤΟ – Κάθε χρόνο με νέες ιδέες! Έτοιμα τα ημερολόγια για το 2020 από τον Σύλλογο Ποντίων Απιδεώνας

Previous article

Νέα αποστολή e-mails από την ΑΑΔΕ και το Ελληνικό Κτηματολόγιο προ των πυλών

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.