Αναρτήθηκαν αργά το μεσημέρι στο Πρωτοδικείο Πατρών, τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας στην Αχαϊα για τις Περιφερειακές εκλογές.

Στην Αχαϊα, ο συνδυασμός του Απ. Κατσιφάρα παίρνει 8 έδρες, ο συνδυασμός του Νεκτάριου Φαρμάκη 6 έδρες, ο συνδυασμός του Κώστα Σπηλιόπουλου 3 έδρες, ο συνδυασμός του Νίκου Καραθανασόπουλου 2 έδρες, και οι υπόλοιποι συνδυσασμοί από 1 έδρα ο καθένας.

Όλα από την αρχή – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ Καταχωρημένα Τμήματα 669

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας

1 ) ΜΠΟΝΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7841
2 ) ΖΑΪΜΗΣ ΦΩΚΙΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ
7541
3 ) ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6942
4 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΟΥΚΑ
6236
5 ) ΦΙΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4997
6 ) ΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4942
7 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΛΕΩΝΙΔΑ
4869
8 ) ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3201
9 ) ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3053
10 ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΤΕΜΗ
3029
11 ) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΟΜΠΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2553
12 ) ΛΟΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2400
13 ) ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2254
14 ) ΦΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2242
15 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2240
16 ) ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2093
17 ) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2050
18 ) ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
1774
19 ) ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1696
20 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1646
21 ) ΨΑΡΡΟΥ – ΚΑΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΝΑΤΑΣΑ) του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
1594
22 ) ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1473
23 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1393
24 ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
1383
25 ) ΚΟΡΑΚΑ ΘΕΟΦΑΝΑ(ΦΑΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1332
26 ) ΚΑΡΑΒΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
1278
27 ) ΚΙΟΥΡΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
1267
28 ) ΓΚΟΛΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1142
29 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1082
30 ) ΡΕΜΟΥΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ(ΑΝΤΑ) του ΣΠΥΡΟΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
1069
31 ) ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1039
32 ) ΚΟΥΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
839
33 ) ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
817
34 ) ΚΩΤΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
719
35 ) ΜΠΟΝΑΤΣΟΥ ΤΙΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
594

ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ Δικαίωμα στην πρόοδο Καταχωρημένα Τμήματα 669

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας

1 ) ΔΡΙΒΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
8653
2 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7297
3 ) ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6085
4 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΠΑΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5917
5 ) ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5229
6 ) ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4606
7 ) ΚΟΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4368
8 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4266
9 ) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4178
10 ) ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΦΩΤΙΟΥ
3853
11 ) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3727
12 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3568
13 ) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3418
14 ) ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3078
15 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3078
16 ) ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2857
17 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2844
18 ) ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
2788
19 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2637
20 ) ΣΚΑΝΔΑΜΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2448
21 ) ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2176
22 ) ΚΑΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2051
23 ) ΛΟΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2047
24 ) ΜΑΡΛΑΦΕΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΡΗΓΑ
1960
25 ) ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
1883
26 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
1768
27 ) ΛΥΜΠΕΡΗ – ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
1715
28 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΠΕΠΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
1584
29 ) ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
1254
30 ) ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ – ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
1048
31 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
1037
32 ) ΜΠΕΛΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΓΙΩΡΓΗ
1016
33 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
684
34 ) ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ
591
35 ) ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
490

Δυτική Ελλάδα ΜΠΡΟΣΤΑ!

Καταχωρημένα Τμήματα 669

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας

1 ) ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5691
2 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5059
3 ) ΒΕΡΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΗΛΙΑ
3937
4 ) ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
2887
5 ) ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2677
6 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2295
7 ) ΦΕΣΣΙΑΝ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΜΠΑΡΣΟΥΜ
2288
8 ) ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2212
9 ) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
1871
10 ) ΣΟΦΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
1813
11 ) ΚΟΚΚΙΝΗ-ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥΤΣΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
1670
12 ) ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
1469
13 ) ΓΚΟΛΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
1429
14 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
1375
15 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1233
16 ) ΠΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
1204
17 ) ΦΙΛΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
1076
18 ) ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
1056
19 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
1029
20 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
888
21 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
864
22 ) ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
841
23 ) ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
838
24 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
714
25 ) ΜΑΤΣΑΓΓΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
713
26 ) ΤΣΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
691
27 ) ΦΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
607
28 ) ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ ΦΙΛΟΠΟΙΜΗΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
606
29 ) ΜΠΕΚΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
534
30 ) ΚΑΝΑΓΙΑ ΑΡΕΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
533
31 ) ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
496
32 ) ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
426
33 ) ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΚΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
370
34 ) ΡΙΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
283
35 ) ΠΕΡΔΙΚΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
225

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Καταχωρημένα Τμήματα 669

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας

1 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3261
2 ) ΑΛΑΦΗ-ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2667
3 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
1498
4 ) ΑΣΠΡΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΠΑΝΑΓΟΥ
1468
5 ) ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1088
6 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΝΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1007
7 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
1004
8 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
930
9 ) ΤΕΡΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
930
10 ) ΚΟΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
891
11 ) ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
860
12 ) ΛΑΖΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΤΖΕΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
839
13 ) ΓΟΥΡΔΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
773
14 ) ΖΑΜΠΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
761
15 ) ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
750
16 ) ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ
736
17 ) ΑΝΔΡΕΑΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
735
18 ) ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
727
19 ) ΤΖΑΜΑΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
717
20 ) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
695
21 ) ΤΣΕΠΕΛΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
678
22 ) ΔΑΚΟΡΩΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
633
23 ) ΓΑΛΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
622
24 ) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
608
25 ) ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
603
26 ) ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
581
27 ) ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
503
28 ) ΧΕΛΑΚΗ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
453
29 ) ΜΠΙΣΤΙΧΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
428
30 ) ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΝΔΡΕΑ
406
31 ) ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
399
32 ) ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
397
33 ) ΠΡΕΒΕΔΟΥΡΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
388
34 ) ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
362
35 ) ΜΠΟΥΡΔΑΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
328

ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Καταχωρημένα Τμήματα 669

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας

1 ) ΚΟΛΙΤΣΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
598
2 ) ΞΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
566
3 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
554
4 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
359
5 ) ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
331
6 ) ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
328
7 ) ΧΟΡΜΠΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
328
8 ) ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΜΑΥΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
319
9 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΟΛΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
303
10 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
285
11 ) ΔΟΥΦΕΞΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
270
12 ) ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
266
13 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
266
14 ) ΚΑΡΑΖΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
256
15 ) ΠΗΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΟΝΑΤΟΥ
251
16 ) ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΑΝΔΡΕΑ
237
17 ) ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
233
18 ) ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
224
19 ) ΓΚΟΥΛΕΜΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
212
20 ) ΜΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
203
21 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
197
22 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
197
23 ) ΜΕΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ
188
24 ) ΜΠΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
178
25 ) ΜΑΤΣΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
161
26 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
160
27 ) ΚΑΝΤΖΑΡΗ ΖΑΦΕΙΡΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ
160
28 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΠΟΓΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
149
29 ) ΣΙΛΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
149
30 ) ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
146
31 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
136
32 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
127
33 ) ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
90
34 ) ΣΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
88
35 ) ΣΙΑΗΛΗ ΜΠΑΚΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
88

ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ Καταχωρημένα Τμήματα 669

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας

1 ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
565
2 ) ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΔΑΝΑΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
434
3 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
378
4 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
377
5 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΟΛΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
343
6 ) ΣΠΑΝΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
331
7 ) ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
321
8 ) ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
310
9 ) ΚΟΡΔΙΣΤΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
283
10 ) ΠΑΧΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
272
11 ) ΝΤΖΑΘΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
254
12 ) ΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
251
13 ) ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
249
14 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
247
15 ) ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
204
16 ) ΧΑΣΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΠΕΤΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
193
17 ) ΤΣΑΧΡΕΛΙΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΜΙΧΑΗΛ
186
18 ) ΧΑΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
174
19 ) ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
173
20 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
166
21 ) ΧΕΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
153
22 ) ΤΣΑΧΡΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
126
23 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΖΗΣΗ
83

ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ Καταχωρημένα Τμήματα 669

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας

1 ) ΖΑΓΚΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
607
2 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
490
3 ) ΑΝΝΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
407
4 ) ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΕΡΜΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
383
5 ) ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
379
6 ) ΛΑΖΑΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
365
7 ) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
329
8 ) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
324
9 ) ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
302
10 ) ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
298
11 ) ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
287
12 ) ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
286
13 ) ΝΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
280
14 ) ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
224
15 ) ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
214
16 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
210
17 ) ΚΑΡΜΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
209
18 ) ΣΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ
197
19 ) ΤΣΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
185
20 ) ΠΡΟΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
136
21 ) ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
130
22 ) ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
103
23 ) ΠΑΧΟΥΜΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
97

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 669

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας

1 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
259
2 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
187
3 ) ΒΡΕΤΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
169
4 ) ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
169
5 ) ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ
166
6 ) ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
166
7 ) ΚΑΚΑΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
158
8 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
155
9 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
149
10 ) ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
137
11 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
131
12 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
131
13 ) ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΙΑΣΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
125
14 ) ΙΣΙΓΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
116
15 ) ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
89
16 ) ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
76
17 ) ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
67
18 ) ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
63
19 ) ΣΤΕΦΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΡΑΝΑ
55
20 ) ΛΟΥΜΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
47
21 ) ΜΠΟΛΟΤΣΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
38
22 ) ΠΑΣΤΡΩΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
34
23 ) ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ