0

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

Όραμα για την Δυτική Αχαΐα
Καταχωρημένα Τμήματα 75
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΜΠΟΥΧΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1313
2 ) ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1238
3 ) ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 933
4 ) ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 767
5 ) ΤΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 763
6 ) ΠΑΛΥΒΟΣ ΧΡΟΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 711
7 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 647
8 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 623
9 ) ΓΡΙΤΣΩΝΗ-ΜΠΑΚΡΩΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 435
10 ) ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 429
11 ) ΝΤΑΛΑΠΑ-ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 334
12 ) ΤΣΟΥΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 206
13 ) ΟΧΤΑΡΑ ΖΩΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 185
14 ) ΖΑΓΟΥΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ 120
15 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 58
Λαρισσού
16 ) ΟΡΛΩΦ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1349
17 ) ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1267
18 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 942
19 ) ΓΙΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 794
20 ) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 628
21 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 489
22 ) ΝΙΦΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 452
23 ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 423
24 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 309
Μόβρης
25 ) ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1122
26 ) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 925
27 ) ΒΕΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 911
28 ) ΡΑΠΤΗ-ΧΑΒΕΛΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 858
29 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 848
30 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 622
31 ) ΝΙΦΟΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ 504
32 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΦΟΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 340
Ωλένιας
33 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1074
34 ) ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 662
35 ) ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 653
36 ) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 578
37 ) ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 574
38 ) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 557
39 ) ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 490
40 ) ΡΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 423
41 ) ΓΑΛΑΝΗ-ΒΕΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 216


Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΥΜΑΙΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
Καταχωρημένα Τμήματα 75
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1328
2 ) ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1183
3 ) ΜΠΑΧΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 1106
4 ) ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ 835
5 ) ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 807
6 ) ΤΣΑΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 738
7 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΡΟΔΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 675
8 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΜΟΥΣΜΟΥΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 659
9 ) ΚΟΚΚΙΝΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 614
10 ) ΦΛΙΓΚΟΥ ΖΩΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 306
11 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ(ΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 277
12 ) ΛΙΑΚΟΥ – ΤΣΑΜΗ ΘΕΩΝΗ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 238
13 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 234
14 ) ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ 136
15 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 57
Λαρισσού
16 ) ΛΙΑΚΟΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 1575
17 ) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 967
18 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 864
19 ) ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 547
20 ) ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 537
21 ) ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 529
22 ) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 497
23 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 326
24 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΑΡΧΟΝΤΩ(ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 295
Μόβρης
25 ) ΟΡΔΙΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ(ΑΛΕΚΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 752
26 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ(ΚΟΛΟΒΕΛΟΝΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 692
27 ) ΓΑΛΑΡΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ(ΝΙΚΗ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 552
28 ) ΡΑΘΩΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 492
29 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 489
30 ) ΛΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 477
31 ) ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 428
32 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΙΚΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 353
Ωλένιας
33 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 662
34 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(ΜΠΟΚΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 567
35 ) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΚΩΣΤΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 547
36 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 521
37 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ(ΧΡΥΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 497
38 ) ΚΟΥΝΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 468
39 ) ΣΚΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 429
40 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 328
41 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ 317


ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 75
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΝΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
2 ) ΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 57
3 ) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ 35
4 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34
5 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28
6 ) ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 23
7 ) ΒΕΝΤΙΡΟΖΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΖΟΖΙΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 21
8 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 20
9 ) ΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18
10 ) ΚΩΣΤΗΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
11 ) ΣΑΜΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 17
12 ) ΖΟΥΒΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16
13 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 14
14 ) ΚΑΜΠΕΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13
Λαρισσού
15 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 34
16 ) ΚΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 30
17 ) ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 28
18 ) ΒΕΡΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 20
19 ) ΝΥΦΑΚΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
20 ) ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10
21 ) ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5
Μόβρης
22 ) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 33
23 ) ΠΥΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ 30
24 ) ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 21
25 ) ΝΙΦΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17
26 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
27 ) ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 7
28 ) ΝΥΦΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
Ωλένιας
29 ) ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 81
30 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 50
31 ) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50
32 ) ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 42
33 ) ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΜΑΧΗ) του ΑΝΔΡΕΑ 34
34 ) ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 34
35 ) ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24
36 ) ΖΗΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΛΛΗΝΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
37 ) ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 12


ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΤΩΡΑ – ΝΕΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΤΑ ΚΟΙΝΑ
Καταχωρημένα Τμήματα 75
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 85
2 ) ΧΗΝΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 82
3 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 59
4 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου 50
5 ) ΠΙΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ 44
6 ) ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43
7 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
8 ) ΜΠΡΟΥΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38
9 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 24
10 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22
11 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21
12 ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18
13 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
14 ) ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6
Λαρισσού
15 ) ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 29
16 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 21
17 ) ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
18 ) ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 5
19 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 3
20 ) ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 3
Μόβρης
21 ) ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
22 ) ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 61
23 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 53
24 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 43
25 ) ΚΟΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
Ωλένιας
26 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 55
27 ) ΓΙΟΥΝΑ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 17
28 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4
29 ) ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
30 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2
31 ) ΧΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ 1


ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΧΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου 203
2 ) ΝΤΑΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Βασιλείου 129
3 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 109
4 ) ΡΑΓΚΑΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 73
5 ) ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 68
6 ) ΡΑΛΛΗ ΝΙΚΗ του Γεωργίου 57
7 ) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου 51
8 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Θεοδώρου 49
9 ) ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη 38
10 ) ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη 34
11 ) ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φίλιππου 32
12 ) ΔΙΑΓΟΥΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη 30
13 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Λεωνίδα 8
14 ) ΤΟΜΟΠΑΣΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Αχιλλέα 8
Λαρισσού
15 ) ΓΙΟΒΑΝΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του Γεωργίου 30
16 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ελευθερίου 26
17 ) ΛΑΔΑ ΕΙΡΗΝΗ του Νικήτα 24
18 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ζώη 23
19 ) ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γερασίμου 20
20 ) ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου 4
Μόβρης
21 ) ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη 189
22 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Διονυσίου 37
23 ) ΡΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σεραφείμ 29
24 ) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου 13
25 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη 6
Ωλένιας
26 ) ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΘΕΑΝΩ του Αθανασίου 73
27 ) ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ του Επαμεινώνδα 39
28 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Ιωάννη 29
29 ) ΣΙΜΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου 18
30 ) ΜΗΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του Δημητρίου 10
31 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου 7


ΕΛ.ΠΙ.Δ.Α. ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 75
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΑΜΑΞΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 313
2 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 231
3 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΡΜΠΟΥ ΝΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 78
4 ) ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 58
5 ) ΚΑΤΑΡΤΖΗ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 54
6 ) ΖΑΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53
7 ) ΠΥΡΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
8 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
9 ) ΛΑΔΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 38
10 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 27
11 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25
12 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24
13 ) ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 22
14 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7
15 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 3
Λαρισσού
16 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 120
17 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 116
18 ) ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 113
19 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 113
20 ) ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 102
21 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΤΟΥΚΑΣ) ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 98
22 ) ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 51
23 ) ΘΩΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
24 ) ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 49
Μόβρης
25 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 156
26 ) ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 113
27 ) ΠΥΡΡΗ ΜΠΑΧΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 112
28 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 103
29 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 98
30 ) ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 92
31 ) ΜΠΑΛΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59
32 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 51
Ωλένιας
33 ) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 337
34 ) ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 168
35 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 144
36 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 115
37 ) ΚΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 100
38 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 97
39 ) ΘΩΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 96
40 ) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 82
41 ) ΝΤΑΡΓΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 59

Συγχαρητήρια στον Σπύρο Μυλωνά από την «Πάλεια»

Previous article

Η Α.ΚΙ.Δ.Α. για την επόμενη μέρα

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in Featured